Any
Idioma/Language/Langue/Sprache/Spraak
Temperatura (°C) Vel. Vent (km/h) Pressió Baromètrica (hPa) Humitat (%) Precipitació (mm)
Mitjana Màxima Mitj. Màximes Mínima Mitj. Mínimes Ràfega Mitjana Màxima Mínima Màxima Mínima
Gener8,522,812,0-0,45,0109,012,51.028,4996,987,022,050,6
Febrer11,419,714,76,28,6119,08,91.037,4997,790,033,027,8
Març11,421,916,13,17,578,99,01.033,01.010,482,019,06,0
Abril12,523,016,25,28,951,57,31.027,11.005,288,016,027,4
Maig16,827,721,28,612,980,58,41.026,81.006,187,017,034,4
Juny21,831,726,013,417,783,77,21.023,71.006,887,021,079,2
Juliol23,431,127,615,919,282,18,01.024,41.008,184,021,09,0
Agost23,835,528,214,620,049,97,11.022,11.005,687,017,029,4
Setembre21,929,225,813,318,648,37,11.026,61.011,386,028,044,8
Octubre17,325,121,311,513,962,86,71.027,91.006,487,026,020,0
Novembre12,421,716,25,89,074,010,51.030,61.001,487,018,092,2
Desembre
202116,526,320,58,812,876,38,41.028,01.005,186,521,6420,8