Any
Idioma/Language/Langue/Sprache/Spraak
Temperatura (°C) Vel. Vent (km/h) Pressió Baromètrica (hPa) Humitat (%) Precipitació (mm)
Mitjana Màxima Mitj. Màximes Mínima Mitj. Mínimes Ràfega Mitjana Màxima Mínima Màxima Mínima
Gener9,021,714,31,25,195,08,91.035,91.003,386,017,02,0
Febrer11,320,715,53,77,775,69,41.033,81.012,980,015,03,0
Març11,218,714,24,88,870,810,41.029,8998,286,023,068,4
Abril13,826,418,11,19,675,67,41.025,0995,885,013,061,2
Maig19,231,424,211,114,551,56,41.026,11.005,287,015,031,4
Juny23,232,727,615,018,851,57,11.022,21.008,889,026,015,2
Juliol25,233,829,517,320,975,67,41.023,81.011,894,029,015,6
Agost25,736,430,118,321,669,27,61.019,61.006,286,026,062,6
Setembre22,030,725,812,918,475,68,21.020,31.001,593,027,095,4
Octubre19,327,123,111,316,441,85,51.028,21.014,193,040,037,2
Novembre15,523,419,28,312,2105,011,31.029,41.003,390,039,02,0
Desembre
202217,827,522,09,514,071,68,21.026,71.005,688,124,5394,0