Any
Idioma/Language/Langue/Sprache/Spraak
Temperatura (°C) Vel. Vent (km/h) Pressió Baromètrica (hPa) Humitat (%) Precipitació (mm)
Mitjana Màxima Mitj. Màximes Mínima Mitj. Mínimes Ràfega Mitjana Màxima Mínima Màxima Mínima
Gener9,620,213,62,16,372,48,21.034,01.016,295,020,0110,2
Febrer12,622,817,34,88,691,78,21.034,71.008,696,031,02,6
Març11,921,416,03,38,396,611,61.029,8993,795,031,037,0
Abril14,022,717,97,210,662,87,21.027,61.003,394,027,0102,4
Maig19,129,823,611,915,061,27,91.028,41.000,893,022,042,6
Juny20,429,224,410,616,575,67,51.022,21.001,293,027,037,8
Juliol24,633,229,317,120,145,17,61.022,21.010,384,027,00,4
Agost24,633,129,114,520,657,97,41.020,71.002,588,021,07,2
Setembre21,130,725,612,317,288,59,01.025,51.004,188,022,034,0
Octubre16,726,421,17,413,077,211,61.025,1989,485,024,08,2
Novembre
Desembre
202017,527,021,89,113,672,98,61.027,01.003,091,125,2382,4