Any
Idioma/Language/Langue/Sprache/Spraak
Temperatura (°C) Vel. Vent (km/h) Pressió Baromètrica (hPa) Humitat (%) Precipitació (mm)
Mitjana Màxima Mitj. Màximes Mínima Mitj. Mínimes Ràfega Mitjana Màxima Mínima Màxima Mínima
Gener8,518,412,70,64,786,911,11.033,8995,491,014,03,6
Febrer10,322,415,44,06,290,16,31.036,4989,391,019,01,2
Març12,624,618,04,87,972,46,71.030,71.005,994,017,01,6
Abril13,521,717,95,29,870,88,81.025,5997,093,024,021,6
Maig15,826,320,97,411,169,27,21.026,11.001,494,013,041,6
Juny21,135,725,68,716,157,95,21.023,51.006,490,013,01,4
Juliol24,932,729,617,220,567,65,31.022,11.002,591,030,011,8
Agost24,432,628,716,920,454,74,41.022,11.009,491,025,044,2
Setembre22,129,826,613,717,969,25,81.030,41.006,591,030,042,6
Octubre
Novembre
Desembre
201917,027,121,78,712,771,06,81.027,81.001,591,820,6169,6